Wpisy

 • niedziela, 22 grudnia 2013
  • Uważam, iż szybkie pozyczki pozabankowe to niezawodne rozwiązanie dla ludzi, którzy oczekują pieniędzy od ręki

    

   Współcześnie za sprawą różnorodnych firm pozabankowych możemy uzyskać wiele środków niezbędnych do uregulowania starych długów, zapłacenia rachunków itd. Z doświadczenia wiem, że pozyczki pozabankowe pozwalają na pokrycie niezbędnych wydatków, a z drugiej strony są szansą na uniknięcie żmudna, papierkowej roboty.

   Podstawowym atutem produktów tego rodzaju jest przede wszystkim możliwość szybkiego posiadania koniecznych pieniędzy. Jest to idealna sposobność w przypadku, kiedy niespodziewanie spotkały nas pewne problemy z pieniędzmi, a my nie posiadamy wystarczającej ilości oszczędności. Ograniczone są również wszelkie procesy związane z formalnościami. Niejednokrotnie, by móc starać się o pożyczkę gotówkową musimy uzupełnić odpowiedni formularz, przedstawić dowód osobisty i dodatkowo zaświadczenie o pozyskiwanych przychodach. Wymagania nie są zatem tak ogromne jak w sytuacji np. kredytów bankowych. Środki przydzielone z tytułu pożyczki pozabankowej możemy przeznaczyć na dowolny cel.

   Dla mnie wielkie znaczenie ma również fakt, iż jedną z metod ubiegania się o pożyczkę jest wypełnienie formularza on-line. Oczywiście obecnie również typowe banki gwarantują swoim klientom zabieganie o pieniądze właśnie przez Internet. W tej sytuacji chodzi również o bardzo istotną kwestię, którą zdecydowanie jest pożyczka, którą można uzyskać jednym kliknięciem! Tego typu funkcjonalność wprowadzona jest w przypadku większości firm pozabankowych, które udoskonalają swoje strony www w celu dostosowania się do klientów. Musimy więc wejść na stronę, żeby za jakiś czas cieszyć się upragnioną gotówką.

   Muszę wspomnieć również o możliwości przydzielenia pożyczki sms-em. Z tej sposobności jeszcze nie korzystałem nigdy, jednakowoż wiem, że sporo ludzi wybiera także taką metodę starania się o zobowiązanie. Współcześnie istnieje wiele różnorodnych firm parabankowych, jakie zapewniają wszelkiego typu pożyczki przeznaczone dla różnych grup konsumenckich. Jeżeli zatem tak jak ja jesteś w problematycznej sytuacji finansowej, musisz koniecznie zaznajomić się z różnorodnymi pożyczkami pozbankowymi.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   dotuabina1987
   Czas publikacji:
   niedziela, 22 grudnia 2013 13:31
 • poniedziałek, 07 października 2013
  • Finansowanie zakupy auta

    

    

   Całkiem logiczne wydaje się chyba stwierdzenie, że kredyty samochodowe są przeznaczone dla osób, które przymierzają się właśnie do kupna nowego samochodu, ale model, który akurat byłby dla nich najlepszy odznacza się taką ceną, że zwyczajnie nie mogą sobie one na niego pozwolić. Oczywiście, w tego typu sytuacjach zaciągnięcie kredytu jest jak najbardziej wskazane, ale musimy także wiedzieć o tym, że nawet dysponując od razu pełną sumą potrzebną do kupna upatrzonego modelu auta możemy bliżej zainteresować się takimi kredytami.

   Przede wszystkim, kredyt na auto zwalnia nas z obowiązku zapłacenia całej sumy naraz. Wbrew pozorom, dla większości ludzi jest to bardzo istotne, ponieważ wydanie tak znacznej sumy praktycznie zawsze może stanowić dość spore obciążenie dla naszego budżetu, warto jest zatem się zastanowić, czy lepszym rozwiązaniem nie byłoby rozłożenie czegoś takiego na z góry ustalony okres czasu. Co prawda w tym przypadku trzeba doliczyć dodatkowo odsetki pobierane przez bank, ale w rzeczywistości są to tak niewielkie kwoty, że w ostatecznym rozrachunku i tak wychodzimy tutaj na plus. Swoją drogą, usługi takie jak stanowią obecnie naprawdę ważną część całego rynku finansowego zarówno w naszym kraju, jak i w większości innych miejsc na świecie, więc trudno jest się dziwić temu, że są one niezwykle zróżnicowane. Sprawia to, że absolutnie każdy klient może wziąć kredyt na takich warunkach, które będą najlepsze dla jego aktualnej sytuacji finansowej.

   Sporo ludzi kupujących akurat nowy samochód nawet nie myśli o możliwości wzięcia kredytu, tracąc w ten sposób mnóstwo korzyści, które wynikają z takiego rozwiązania. Warto jest o tym wiedzieć i przynajmniej trochę się nad tym zastanowić, ponieważ nawet dla osób będących aktualnie w dość dobrej sytuacji finansowej może to być bardzo atrakcyjna propozycja, niosące ze sobą ogromną wygodę oraz wiele innych zalet.

   Żrodło: http://www.slideshare.net/autopolan/kredyt-samochodowy-26906883.

    


   kredyt samochodowy

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   dotuabina1987
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 07 października 2013 15:24
 • poniedziałek, 05 sierpnia 2013
  • MiniCredit

    

    

   Czekają Cię wydatki, które być może przekraczają stan Twojego konta? Zastanawiasz się, w jaki sposób zgromadzić niezbędne pieniądze? Nie wiesz, skąd je zdobyć? Firma MiniCredit proponuje korzystne pożyczki dla wszystkich, którzy oczekują koniecznych pieniędzy na aktualne wydatki.
   Co proponuje Minicredit?

    

   Sam przekonałem się, że Minicredit to firma, która zapewnia bardzo korzystne pożyczki finansowe wszystkim zainteresowanym klientom, których czekają jakieś niespodziewane wydatki. Dla mnie był to świetny sposób, aby pożyczyć gotówkę i zniwelować dotychczasowe problemy z nimi związane. Firma zapewnia niewielkie sumy pożyczki, dostosowane do tego, aby opłacić bieżące zobowiązania, uregulować rachunki albo nabyć konieczne sprzęty do mieszkania. W ten sposób mogłem rozwikłać naglące problemy z pieniędzmi i w krótkim czasie, łatwo i bez problemów, opłacić zaległe długi.

   Jak ubiegać się o pożyczkę?

   O pożyczkę w Minicredit można się starać w niezwykle łatwy sposób. Należy skorzystać ze strony internetowej, na której zgromadzone są wszelakie przydatne informacje. Stąd również możemy ubiegać się o pożyczkę, uzupełniając oczywiście przygotowany wniosek zgłoszeniowy. Składamy wniosek, wszystkie dane są weryfikowane, a w krótkim czasie możemy cieszyć się otrzymanymi środkami. To niezawodna i w pełni sprawdzona forma udzielania pożyczek pieniężnych tego rodzaju.

   jak uzyskać informacje?

   Wszystkie pomocne informacje znaleźć można na stronie internetowej MiniCredit. Odwiedzając ten serwis możemy przekonać się doskonale, kto może ubiegać się o pożyczkę, w jaki sposób można się o nie ubiegać oraz jak najszybciej je zwrócić. Dodatkowo możemy przeczytać niezwykle interesujące teksty dotyczące korzystnych pożyczek pozabankowych.


   wa

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   dotuabina1987
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 05 sierpnia 2013 17:53
 • sobota, 27 lipca 2013
  • Pożyczka od ręki jest polecaną metodą na natychmiastowy napływ potrzebnej gotówki

    

   Jeszcze kilka dni temu wydawało mi się, że szybka pożyczka od ręki oczywiście nie istnieje. Albo, że da się ją dostać wyłącznie od dobrego przyjaciela, na którego cały czas możesz liczyć. Parę dni temu okazało się na szczęście, iż z rynkiem zadłużeniowym w naszym państwie wcale nie jest tak beznadziejnie.

   Pożyczka od ręki jest wspaniałym pomysłem na błyskawiczny przypływ niezbędnej gotówki bez uciążliwych formalności. Oczywiście w banku nie warto tego szukać, jednak i tu na szczęście rozpoczynają się drobne przekształcenia w tradycyjnej bankowości, a to za sprawą przedsiębiorstw pozabankowych. W mojej opinii to bardzo dobrze, iż parabanków pojawia się coraz więcej, niedawno nawet dostrzegłem, że o wiele więcej pojawia się odpowiednich punktów w większych miastach, do których można się udać osobiście by wziąć potrzebną pożyczkę. Cieszę się z tego niezwykle, ponieważ każdy musi mieć dostęp do potrzebnych finansów, oczywiście na zrozumiałych i korzystnych warunkach.

   Stąd też w mojej opinii zapożyczenia w parabankach są świetnym pomysłem na zdobycie brakujących pieniędzy. Pożyczki są tam naprawdę od ręki. W większości klasycznych banków wcześniej czy później trzeba się udać do oddziału i podpisać jakieś papiery, potrzeba również pokazać zaświadczenie o zarobkach. W jednostkach pozabankowych można formalności dopełnić potem, zaś kasa wpływa na rachunek nawet tego samego dnia. Jeśli więc komuś zależy na tym, żeby mieć w szybszym tempie pożyczkę, to wyłącznie w instytucjach parabankowych jest to w mojej opinii możliwe.

   Wystarczy sobie przejrzeć oferty w bankach i sprawdzić, czy faktycznie uda się załatwić wszelkie formalności i doczekamy się korzystnej decyzji pożyczkowej jeszcze tego samego dnia. Pamiętajmy jednak, że dobrze wgryźć się w regulamin, czego większość kredytobiorców niestety nie robi.


   ka od ręki

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   dotuabina1987
   Czas publikacji:
   sobota, 27 lipca 2013 10:17
 • poniedziałek, 24 czerwca 2013
  • Kredyty bez zaświadczeń

    

   Dla wielu osób kredyt bez zaświadczeń to perfekcyjne rozwiązanie na natychmiastowy napływ dodatkowych finansów. Na początku nie wierzyłem w to, iż w tak zwyczajny sposób da się otrzymać pożyczkę, niemniej kiedy zgłębiłem troszeczkę temat i sprawdziłem kredyty popularnych banków i większości placówek pozabankowych, okazało się, iż faktycznie nie jest tak źle.

    

    

   W pierwszym rzędzie w moim przypadku kredyt bez zaświadczeń to był chwilowy przymus na pozyskanie w zasadzie niewielkiej kwoty, bo troszkę ponad 500 zł. W standardowym banku takie niskie zadłużenia nie są jakoś bardzo korzystne, dlatego musiałem niestety wszędzie nasłuchać się konsultantów, którzy namawiali mnie do podjęcia wyższej pożyczki. Problem rozpoczynał się w sytuacji, kiedy po sprawdzaniu w bazach BIK okazywało się, że nie jestem nazbyt wiarygodnym pożyczkobiorcą. Wtedy banki nie mogły mi wypłacić żadnej pożyczki, traciłem więc tylko swój czas na bezowocne wizyty.

    

    

   Zdecydowałem się w końcu na przeanalizowanie oferty w instytucjach parabankowych, chociaż byłem uprzednio temu niechętny. Słyszałem, że są tam jakieś znaczne ograniczenia dotyczące sumy pożyczki, bądź też oprocentowanie może nie być takie sprzyjające, jak przy okazji ofert bankowych. Okazało się jednak, iż pożyczka parabankowa to godna odnotowania metoda na potrzebną gotówkę, ponieważ naprawdę nie trzeba było przedstawiać praktycznie żadnych zaświadczeń. Starczył sam dowód i oświadczenie o dochodach. Ponadto udało mi się trafić jeszcze na atrakcyjną promocję, w obrębie jakiej za pierwszą pożyczkę nie była naliczana żadna prowizja, czego niestety nie można powiedzieć o większości ofert w standardowych bankach.

    

    

   Warto więc moim zdaniem skorzystać z ofert parabanków. Lepiej jednak zawsze mieć świadomość, że uda się w krótkim okresie spłacić kredyt.

    

    

   Bezpieczna pożyczka bez zaświadczeń od Kas Spółdzielczej www.kasystefczyka.pl/klienci-indywidualni/pozyczki/plany-marzenia-pozyczka.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   dotuabina1987
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 24 czerwca 2013 13:18
 • sobota, 16 marca 2013
  • Kredyt pod zastaw zamochodu

   Jest szeroki wachlarz okoliczności, kiedy możemy potrzebować ekspresowego zastrzyku gotówkowego w ramach wsparcia. W niektórych przypadkach może się to okazać dość trudną sprawą, wpływa zaś na tę sytuację szeroki wachlarz różnego rodzaju względów. Całe szczęście mamy szansę namierzyć całkiem pokaźny wachlarz alternatywnych wyjść, z których pomocą można z tym sobie dać radę. Popularnego typu alternatywą może być kredyt pod zastaw samochodu, udzielana w formie gotówkowej. Dokładnie tak, to osiągalne i spopularyzowane coraz mocniej rozwiązanie. W jaki sposób to działa? W początkowym etapie, trzeba wypełnić wniosek o przyznanie takiego typu pożyczkowego rozwiązania. W następnym etapie, jesteśmy umawiani z osobą, która zajmie się wyceną naszego samochodu pod kątem kredytowego zabezpieczenia. Jeżeli wartość pojazdu ma pokrycie z kwotą wsparcia, o którą się ubiegamy, możemy być całkowicie spokojni. Potem pozostaje już tylko oczekiwanie na możliwość pobrania pożądanych środków.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   dotuabina1987
   Czas publikacji:
   sobota, 16 marca 2013 17:49
 • niedziela, 10 lutego 2013
  • Chwilówki stosowny pomysł

    

    

   Chwilówki na zero procent prowizji to wspaniały sposób na zaciągnięcie na rzeczywiście atrakcyjnych zasadach potrzebnych pieniędzy.

    

   Niestety zbliżonego rodzaju pożyczki nie są udzielane przez wszystkie instytucje, stąd też wybór ogranicza się przeważnie do paru oddziałów finansowych, które obecnie ciągle prowadzą promocję odnośnie pożyczek bez prowizji. Promocja ta dedykowana jest dla interesantów, którzy po raz pierwszy będą wykorzystywać usługi finansowe danej firmy.

   W większości sytuacji zainteresowani muszą utworzyć konto użytkownika i zarejestrować się, z czym poza tym związana jest weryfikacja historii pożyczkowej w rozmaitych rejestrach dłużników, na co zadłużone osoby powinny uważać. Kiedy już przejdzie się weryfikację, można śmiało skorzystać z pierwszej pożyczki bez prowizji. Najniższa kwota takiej chwilówki to zasadniczo 100 zł, natomiast najwyższa to 500 zł. W wybranych ofertach parabanków może się to nieznacznie różnić.

   http://pozabankowiec.pl/1238/pozyczki-dla-zadluzonych-bez-bik-komornikiem/
   • http://www.pozyczkanadowod.org/1358/rosnie-popularnosc-pozyczek-gotowkowych-pozyczki-gotowkowe-skok/
   • PDF

   Podobnie jest także z okresem spłaty – najniższy może wynosić w niektórych instytucjach na przykład jeden dzień, inne dopuszczają jednak czas minimum jednego tygodnia. Jeżeli zaś chodzi o maksymalny okres spłaty pierwszej chwilówki, będzie to najczęściej okres trzydziestu dni. Warto powiedzieć, iż zbliżonego rodzaju chwilówki to doskonała metoda na szybszy dopływ dodatkowych środków, zwłaszcza w czasie świątecznym, ponieważ oddaje się dla parabanku dokładnie tyle samo pieniędzy, ile się pożyczyło.

   W sytuacji kłopotów ze spłatą petenci mogą naturalnie skorzystać z możliwości przedłużenia terminu spłaty, jednak powiązane to jest z dodatkowymi kosztami, stąd też lepiej przemyśleć kwotę pożyczanych pieniędzy na samym początku i być może wybrać trochę niższą.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   dotuabina1987
   Czas publikacji:
   niedziela, 10 lutego 2013 22:05
 • czwartek, 31 stycznia 2013
  • Kredyt bankowy wolniejszy od chwilówki pozabankowej

    

    

   Jeśli znajdujesz się w naglącej konieczności znalezienia dodatkowych pieniędzy, wtedy słusznym postępowaniem będzie zdecydowanie się albo na kredyt w banku bądź na chwilówkę. Która z wymienionych form będzie polecanym sposobem na szybki przypływ potrzebnych pieniędzy?

    

   Naturalnie odpowiedź nie jest taka prosta jakby to się mogło od razu wydawać. Tak samo oferty kredytowe jak i chwilówkowe posiadają ważne plusy i minusy. Ogólnie jednakże najszybciej liczyć można na zaciągnięcie gotówki dzięki pożyczce w jednostce parabankowej, niż w tradycyjnym banku w ramach kredytu gotówkowego. Banki jak wiadomo przepuścić klienta muszą przez wiele formalności, które zajmują zwykle więcej czasu niż w przypadku pożyczek gotówkowych oferowanych w parabankach chociażby wyłącznie za okazaniem dowodu osobistego. Stąd też chwilówki to właściwa metoda na szybką gotówkę, jeżeli oczywiście czas spełnia tutaj kluczową rolę.

    

   W ramach chwilówki można liczyć przeważnie na paręset złotych, kwoty na ponad tysiąc złotych związane są już z koniecznością parokrotnego zapożyczenia na mniejsze kwoty jak i spłacenia pożyczki w terminie. Wówczas odblokowują się kolejne progi pożyczki, tym razem stosownie większe. Dlatego pożyczki są najlepsze w przypadku, jeżeli chce się pożyczyć bez większych formalności kwotę do mniej więcej 500 zł. W przypadku wyższych kwot, najprawdopodobniej szybciej dostanie się je w tradycyjnym banku w ramach ofert szybkich pożyczek. Powiązane to jest co prawda z większą ilością formalności, jednakże interesanci w porównaniu do tego, jakie procedury były przeprowadzane jeszcze kilka lat temu, mają o wiele łatwiej. Aktualnie można samemu wskazać przykładowo oddział, do którego chce się pójść w celu wypełnienia dokumentów oraz można otrzymać pożyczkę na oświadczenie o dochodach.

    

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   dotuabina1987
   Czas publikacji:
   czwartek, 31 stycznia 2013 19:09
 • piątek, 25 stycznia 2013
  • Pożyczki a rodzaj umowy o pracę

    

    

   Chwilówki to nader powszechne pożyczki w dobie XXI wieku. Z jakiej racji? Są ekspresowe, łatwe, nie wymagają wykonywania zbędnych formalności, nie zmuszają do męczącego wyczekiwania w kolejkach, ani nie prowadzą do kontroli potencjalnego pożyczkobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej. Poza tym dla instytucji udzielającej pożyczki nie jest istotny także rodzaj umowy o pracę. Co to oznacza?

    

   W pierwszym rzędzie dzięki temu zaciągający pożyczkę nie musi się martwić, że nie dostanie pożyczki z powodu braku właściwej umowy o zatrudnieniu. A – jak wiadomo – w obecnych czasach o korzystną umowę o pracę nie jest łatwo. Pracodawcy przeważnie najchętniej dają pracę w oparciu o umowę zlecenie bądź umowę o dzieło, oszczędzając przy tym niemałe sumy. Jest to dla nich po prostu bardzo opłacalne. A zatrudniana osoba może z tej racji mieć niekiedy kłopoty z pożyczeniem odpowiedniej kwoty. Z tej przyczyny chwilówki są fenomenalnym wyjściem. Instytucje pozabankowe omijają wszelakie formalności. Nie trzeba okazywać zaświadczeń o jakimkolwiek zatrudnieniu oraz poświadczeń stwierdzających wypłatę. Petent nie musi się zatem również martwić się zbyt niskimi dochodami, bo pożyczkodawca nie jest zainteresowany takimi informacjami. Będzie, jeżeli klient zacznie opóźniać się z terminową spłatą rat, ale podczas podpisywania umowy nie trzeba obawiać się żadnej kontroli.

   Chwilówki z roku na rok stają się coraz bardziej powszechne. Niestety, ale każdemu czasami może przytrafić się dołek finansowy, a chwilówka to właściwe rozwiązanie, które – odpowiednio wykorzystane – może nam pomóc wydostać się z kłopotów z płatnościami. Nikt nie lubi martwić się brakiem pieniędzy, dlatego warto od czasu do czasu skorzystać z pomocy instytucji pozabankowych.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   dotuabina1987
   Czas publikacji:
   piątek, 25 stycznia 2013 00:04
 • wtorek, 22 stycznia 2013
  • Pożyczki chwilowe udostępniane w sieci Web – sprawdzony patent na ekspresową gotówkę.

    

    

   W poniższym tekście zostanie przedstawiony fenomenalny patent, który może stanowić świetną możliwość, żeby ekspresowo zdobyć niezbędne pieniężne środki. Trzeba zaznaczyć, iż takiego rodzaju alternatywy dotyczące pożyczek są na chwilę obecną naprawdę wysoce popularne wśród rosnącej rzeszy osób. Produktem, o którym tutaj wspomniano są tak zwane pożyczki chwilówki. Co to właściwie jest? Nazewnictwo nie jest wcale przypadkiem, wyróżniają się one doprawdy błyskawicznym terminem regulowania należności. Jako przykład, jeżeli ktokolwiek na już potrzebuje pożyczyć 2000 złotych, może skorzystać z usług firmy, która ma do zaoferowania tego typu pożyczkowe alternatywy w Internecie.

    

    

   Gdzie szukać takiego rodzaju stron? W zasadzie, załatwimy to naprawdę w sprinterskim tempie. Wystarczy jedynie, że umieścimy w wyszukiwarce frazę chwilówki przez Internet. Tylko krótka chwila w zupełności wystarczy, żebyśmy otrzymali dostęp do całego wachlarza udostępnianych na wielu stronach wyników. Jak powszechnie wiadomo, każdorazowe pobranie zobowiązania pożyczkowego jest tożsame z tym, że zwracamy kwotę powiększoną o procent. Zazwyczaj, chwilówki są obłożone dopłatą w wysokości od 10 do 30 procent. Wracając do przykładu – pożyczamy 2000, a w zależności od oprocentowania, oddajemy w maksymalnym wariancie procentowym kwotę 2600. Zaletą tego rozwiązania jest niezwykle błyskawicznie przebiegająca i sprawna procedura weryfikowania wniosków.

    

   Zdarza się, że decyzję otrzymujemy już po upływie parunastu minut od wypisania zgłoszenia. Wobec powyższego, mamy naprawdę duże szanse, że będziemy mieli niezbędne finansowe wsparcie na swoim rachunku jeszcze tego samego dnia, w którym wnioskowaliśmy o pozyskanie chwilówki. Właśnie takie rozwiązanie jest godne bardzo dokładnego rozważenia, kiedy nagle pojawi się jakaś okazja – sprzęt RTV czy AGD w promocyjnie podyktowanej cenie, meble oferowane jako końcówka serii i wiele innych. W takich wypadkach, to rozwiązanie okaże się perfekcyjne.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   dotuabina1987
   Czas publikacji:
   wtorek, 22 stycznia 2013 21:53