Wpisy

 • poniedziałek, 24 czerwca 2013
  • Kredyty bez zaświadczeń

    

   Dla wielu osób kredyt bez zaświadczeń to perfekcyjne rozwiązanie na natychmiastowy napływ dodatkowych finansów. Na początku nie wierzyłem w to, iż w tak zwyczajny sposób da się otrzymać pożyczkę, niemniej kiedy zgłębiłem troszeczkę temat i sprawdziłem kredyty popularnych banków i większości placówek pozabankowych, okazało się, iż faktycznie nie jest tak źle.

    

    

   W pierwszym rzędzie w moim przypadku kredyt bez zaświadczeń to był chwilowy przymus na pozyskanie w zasadzie niewielkiej kwoty, bo troszkę ponad 500 zł. W standardowym banku takie niskie zadłużenia nie są jakoś bardzo korzystne, dlatego musiałem niestety wszędzie nasłuchać się konsultantów, którzy namawiali mnie do podjęcia wyższej pożyczki. Problem rozpoczynał się w sytuacji, kiedy po sprawdzaniu w bazach BIK okazywało się, że nie jestem nazbyt wiarygodnym pożyczkobiorcą. Wtedy banki nie mogły mi wypłacić żadnej pożyczki, traciłem więc tylko swój czas na bezowocne wizyty.

    

    

   Zdecydowałem się w końcu na przeanalizowanie oferty w instytucjach parabankowych, chociaż byłem uprzednio temu niechętny. Słyszałem, że są tam jakieś znaczne ograniczenia dotyczące sumy pożyczki, bądź też oprocentowanie może nie być takie sprzyjające, jak przy okazji ofert bankowych. Okazało się jednak, iż pożyczka parabankowa to godna odnotowania metoda na potrzebną gotówkę, ponieważ naprawdę nie trzeba było przedstawiać praktycznie żadnych zaświadczeń. Starczył sam dowód i oświadczenie o dochodach. Ponadto udało mi się trafić jeszcze na atrakcyjną promocję, w obrębie jakiej za pierwszą pożyczkę nie była naliczana żadna prowizja, czego niestety nie można powiedzieć o większości ofert w standardowych bankach.

    

    

   Warto więc moim zdaniem skorzystać z ofert parabanków. Lepiej jednak zawsze mieć świadomość, że uda się w krótkim okresie spłacić kredyt.

    

    

   Bezpieczna pożyczka bez zaświadczeń od Kas Spółdzielczej www.kasystefczyka.pl/klienci-indywidualni/pozyczki/plany-marzenia-pozyczka.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   dotuabina1987
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 24 czerwca 2013 13:18